نصب دوربین مداربسته اصفهان (اصفهان ، مبارکه و حومه)

یکی از رایج ترین و البته موثر ترین روش های افزایش و ارتقا امنیت در محل و کاهش جرم و جنایات، نصب دوربین مداربسته می باشد. دوربین مداربسته اصفهان به عنوان یک وسیله نظارتی و یک عامل بازدارنده مورد استفاده قرار می گیرد. با توجه به اینکه دوربین مداربسته یک وسیله نظارتی است شما با نصب دوربین مداربسته یک نگهبان 24 ساعته خواهید داشت که در صورت بروز هرگونه اتفاق و یا جرمی، با مشاهده تصاویر محیط می توانید مورد را پیگیری نمایید.

نصب دوربین مداربسته در اصفهان به عنوان یک وسیله نظارتی در کاهش وقوع سرقت و جرم و جنایات بسیار موثر است اما از آن نمی توان انتظار حفاظت را داشت و تنها به عنوان یک وسیله نظارتی می توان در هنگام وقوع جرم از فیلم ها و تصاویر دوربین مداربسته به عنوان مدرک برای پیگیری استفاده نمود.

اگر قصد نصب دوربین مداربسته در منزل، محیط کار، باغ و… را دارید این مطلب برای شماست. هدف ما از نوشتن این مطلب ارائه اطلاعاتی است که بایستی هر فردی قبل از اقدام به خرید دوربین مداربسته و نصب آن بداند

هزینه نصب دوربین مداربسته اصفهان

قیمت تمام شده نصب یک سیستم دوربین مداربسته ترکیبی از محصول ( کالا ) و خدمات ( خدمات نصب دوربین ، کابل کشی، داکت زنی و…) می باشد. بدین معنا که وقتی شخصی قصد تجهیز محل به دوربین مداربسته را دارد بایستی یک هرینه صرف خرید لوازم مورد نیاز یک سیستم مداربسته نظیر دوربین مداربسته، هارددیسک و… به انضمام هزینه و اجرت نصاب دوربین مداربسته به جهت نصب سیستم را پرداخت نماید.

دوربین مداربسته در اصفهان

هزینه نصب دوربین مداربسته در اصفهان و بطور کلی قیمت تمام شده نصب یک سیستم مداربسته به عوامل مختلفی بستگی دارد. هر ساله یک نرخ مصوب توسط واحد صنفی به نصابان دوربین مداربسته اعلام می شود اما با این حال برخی همکاران بسته به شرایط و محیط این نرخ را تغییر (کم / زیاد ) می دهند. هزینه نصب دوربین مداربسته در اصفهان ممکن است با هزینه نصب دوربین مداربسته در برخی شهرستان ها و پایتخت متفاوت باشد. در عین حال هر نصاب با توجه به مهارت و میزان تجربه و تخصص خود برای نصب دوربین مداربسته هزینه ای را در نظر می گیرد. لذا بطور کلی هزینه نصب دوربین مداربسته یک هزینه ثابت نیست و بسته به محیط، وسعت پروژه ، نوع دوربین مداربسته و… متغیر است.

هزینه نصب دوربین مداربسته در مبارکه

شهرستان مبارکه یکی از شهرستان های استان اصفهان است که به دلیل وجود صنایع فولاد مبارکه ، سیمان سپاهان و پلی اکریل یک شهر صنعی محسوب می شود. همچنین در شهرک صنعتی واقع در سه راهی مبارکه کارخانجات و تولیدی های بسیاری مشغول بکار هستند که تامین امنیت محیط کار و پرسنل از ضروری ترین ارکان آنهاست. بر این اساس گروه حفاظتی تیزبین در رزومه کاری خود خدمات  پشتیبانی، تعمیر و نصب دوربین مداربسته در مبارکه و در شهرک صنعتی سه راهی مبارکه را به ثبت رسانده است. هزینه نصب دوربین مداربسته در کارخانجات با توجه به استراتژی های امنیتی و نوع کاربری متفاوت است. در کارخانجات و شهرک های صنعتی بهتر است دوربین های مداربسته تحت شبکه مورد استفاده قرار گیرد تا حداکثر کیفیت تصویر را داشته باشیم. 

تامین امنیت منازل و فروشگاه ها برای مردم شهرستان مبارکه نیز بسیار اهمیت دارد. گروه تیزبین در مبارکه بالغ بر 4000 پروژه نصب دوربین مداربسته در مبارکه را در رزومه کاری خود دارد. نصب دزدگیر اماکن در مبارکه بسیار مورد توجه بوده و می توان گفت برای منازل و مغازه ها اکثر همشهریان ، نصب دزدگیر اماکن را ترجیح می دهند. نصب دزدگیر منزل برای کاربران مسکونی و کسب و کارها به جهت تامین امنیت مقرون بصرفه تر است.

قیمت دوربین مداربسته

امروزه طیف گسترده ای از انواع دوربین مداربسته با قابلیت ها و تکنولوژی های مختلفی در بازار دوربین مداربسته وجود دارد. اما بطور کلی بر اساس نوع تکنولوژی، دوربین های مداربسته در دو دسته اصلی دوربین مداربسته آنالوگ و دوربین مداربسته تحت شبکه طبقه بندی می شوند. دوربین های مداربسته آنالوگ دارای ساختاری ساده تر و البته ارزان قیمت تر نسبت به دوربین های مداربسته تحت شبکه IP دارند. 

نوع دوربین مداربسته استفاده شده در پروژه بصورت مستقیم بر هزینه نصب دوربین مداربسته تاثیر می گذارد. هزینه نصب دوربین مداربسته آنالوگ ( اجرت نصب دوربین مداربسته آنالوگ ) پایین تر از هزینه نصب دوربین مداربسته تحت شبکه است.

با توجه به گستردگی محصولات نظارتی از برندهای مختلف، قیمت دوربین مداربسته متغیر است اما بصورت معقول قیمت هر دوربین مداربسته از 500 هزارتومان شروع می شود. قیمت دوربین مداربسته در مبارکه بسته به نوع برند ، نوع کاربری ، امکانات و ویژگی های دوربین و… متفاوت می باشد. امروزه با کمی سرچ در دنیای اینترنت می توانید به راحتی قیمت و مشخصات تمامی کالا ها نظیر دوربین مداربسته دست پیدا کنید.

عوامل موثر در هزینه نصب دوربین مداربسته

به نقل از تیزبین ، قیمت تمام شده نصب دوربین مداربسته به عوامل مختلفی مانند نوع دوربین مداربسته ، تعداد دوربین مداربسته، میزان کابل کشی، میزان داکت زنی، برند دوربین مداربسته و… بستگی دارد. در ادامه عوامل مهم و موثر در هزینه نصب دوربین مداربسته را بررسی می کنیم.

توجه داشته باشید :  هزینه نصب دوربین مداربسته ترکیبی از کالا و خدمات است. 

تعداد دوربین مداربسته : تعداد دوربین مداربسته یکی از مهم ترین عوامل تاثیر گذار در هزینه نصب دوربین مداربسته است. هر چقدر تعداد دوربین مداربسته بالاتر برود به مراتب مبلغ فاکتور کالا ( فاکتور مربوط به تجهیزات و وسایل مورد نظر ) و مبلغ فاکتور خدمات و اجرت بالاتر می رود.

نوع دوربین مداربسته : نوع دوربین مداربسته نیز بر هزینه نصب دوربین مداربسته تاثیر می گذارد. اجرت نصب دوربین مداربسته آنالوگ با اجرت نصب دوربین مداربسته تحت شبکه متفاوت است.

وسعت محیط : هرچقدر وسعت محیط و فضایی که قصد نصب دوربین مداربسته در آنجا را دارید بزرگتر باشد بایستی برای پوشش دهی کامل فضا، تعداد بیشتری دوربین مداربسته استفاده شود بنابراین نیاز به تجهیزات و وسیال بیشتری نیز دارد.

میزان کابل کشی : هرچقدر میزان کابل کشی بیشتر باشد به مراتب هزینه کابل کشی نیز افزایش می بابد.

میزان داکت زنی و لوله گذاری فلکسیبل : در برخی از پروژه ها به جهت تمیزی در نصب و مراقبت از سیم و کابل ها نیاز به داکت زنی و یا لوله گذاری فلکسیبل است. بدیهی است هرچقدر میزان داکت زنی و لوله گذاری فلکسیبل بیشتر باشد اجرت نصب هم بالاتر می رود.

ارتفاع نصب دوربین مداربسته : عرف محاسبه اجرت نصب انواع دوربین مداربسته تا ارتفاع 3 متر از حد زمین می باشد چنانچه در مواردی نیاز به نصب دوربین مداربسته در ارتفاع بیشتر باشد، نیاز به تجهیزات و تمهیدات بیشتری مانند جرثقیل و… است ؛ بنابراین هزینه نصب افزایش پیدا می کند.

هشدار هزینه نصب پایین

برای برآورد قیمت نصب دوربین مداربسته به دنبال نصب کم هزینه نباشید. هرچقدر که خرید دوربین مداربسته مهم است از نظر ما به همان اندازه چه بسا بیشتر انتخاب نصاب دوربین مداربسته حائز اهمیت است. توصیه تیم تیزبین این است که در ابتدای امر از چند شرکت و فروشگاه معتبر استعلام قیمت بگیرید چنانچه مبلغ پیش فاکتور و برآورد قیمت نصب دوربین مداربسته توسط شرکتی از سایر شرکت ها پایین تر از حد معمول بود محتاط باشید. ضمن اینکه برای انتخاب نصاب حتما رزومه کاری و اعتبار آن شرکت یا فروشگاه را بررسی نمایید.

بدیهی است که تجهیز محل به فناوری نظارت ( دوربین مداربسته ) نسبتا گران است و این بالا بودن قیمت به دلیل نوسانات شدید بر روی دوربین مداربسته ، هارددیسک ، دستگاه ضبط تصاویر و… است لذا چنانچه شرکت یا نصابی قیمت بسیار پایین ارائه داد بهتر است محتاط باشید چرا که ممکن است در آینده در سیستم مداربسته با مشکل روبرو شده و نصاب نتواند پشتیبانی را انجام دهد. 

فاکتورهای مهم در قیمت دوربین مداربسته

 • برند دوربین مداربسته : برند دوربین مداربسته یکی از مهم ترین فاکتورهای تاثیر گذار در قیمت دوربین مداربسته است. برندهای مختلفی از دوربین مداربسته وجود دارد. برندهای گران قیمت که سازنده آنها کارخانه های آمریکایی، ژاپنی مانند: برند سونی و اکسیس و برندهای ارزان قیمت و مناسب که سازنده آنها کارخانه های چینی و تایوانی مانند : داهوا ، هایک ویژن و… .
 • نوع دوربین مداربسته ( از نظر تکنولوژی ) : بطور کلی دوربین های مداربسته در دو دسته اصلی دوربین های مداربسته آنالوگ و آنالوگ HD و دوربین های مداربسته تحت شبکه IP طبقه بندی می شوند.

دوربین مداربسته تحت شبکه : دوربین هایی با کیفیت تصویر بسیار بالا در کنار بروزترین تکنولوژی ها و قابلیت های روز و دارای قیمت بالا

دوربین مداربسته آنالوگ : دوربین های مداربسته با کیفیت نسبتا پایین و با ساختاری ساده و البته قیمت بسیار اقتصادی

دوربین مداربسته آنالوگ HD : همان دوربین مداربسته آنالوگ اما با کیفیت تصویر HD و کارآیی مطلوب در عین حال قیمت مناسب

 • کیفیت تصویر دوربین مداربسته : در هنگام خرید دوربین مداربسته ، کیفیت تصویر دوربین مداربسته یکی از مهم ترین عوامل مورد توجه مشتری است. در هنگام وقوع جرم و جنایات تصاویر و فیلم های دوربین مداربسته است که به به عنوان یک مدرک برای پیگیری موضوع استفاده می شود در صورتی که دوربین مداربسته دارای کیفیت تصویر پایینی باشد جزییاتی از محیط مانند چهره فرد ، وسیله نقلیه مجرم ، پلاک وسیله نقلیه و اینگونه موارد واضح نیست و عملا دوربین مداربسته ناکارآمد محسوب می شود. بنابراین کیفیت تصویر دوربین مداربسته بسیار حائز اهمیت است. هرچقدر کیفیت تصویر دوربین مداربسته بالاتر باشد به مراتب قیمت دوربین مداربسته نیز بالاتر می رود ! برای مثال حدود قیمت یک دوربین مداربسته آنالوگ فول اچ دی (کیفیت تصویر 2 مگاپیکسلی) بسیار پایین تر از یک دوربین مداربسته 5 مگاپیکسلی است. کیفیت تصویر دوربین مداربسته با واژه مگاپیکسل (MP) بیان می شود. عددی که در کنار MP قرار میگیرد بیانگر کیفیت تصویر دوربین است. ( برای مثال : دوربین مداربسته 2MP)
 • لنز دوربین مداربسته : یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار در قیمت دوربین مداربسته، نوع لنز دوربین مداربسته است.

نکات مهم در نصب دوربین مداربسته

نصب دوربین مداربسته بایستی حتما توسط یک فرد متخصص در زمینه دوربین مداربسته انجام شود طبق تجربه و با دیدن نارضایتی های بیشتر افراد مراجعه کننده به مجموعه، پیشنهاد تیزبین برای انتخاب نصاب دوربین مداربسته این است که بهتر است عملیات نصب دوربین مداربسته را به برقکاران نسپارید.
 
اگر به عنوان نصاب دوربین مداربسته اصفهان در حال خواندن این مطلب هستید بخش نکات مهم در هنگام نصب دوربین مداربسته (بخش کنونی) برای شماست. از دست ندهید.
 
 1. به هیچ عنوان در هیچ زمانی دوربین مداربسته را بر روی اجسام رسانا نصب و مستقر ننمایید. فلزات و اجسام رسانا جریان مغناطیسی را از خود عبور می دهند و همین امر باعث ایجاد نیز دز تصویر دوربین مداربسته می شود ضمن اینکه با نصب دوربین مداربسته بر روی اجسام رسانا، طول عمر مفید دوربین مداربسته کم می شود.
 2. اگر قرار است دوربین مداربسته در فضاهای بیرونی نصب شود بهتر است برای محدود کردن دسترسی سارقان به دوربین، دوربین مداربسته را در ارتفاع بالای 3 متر نصب و مستقر نمایید.
 3. یکی از مهمترین کارهای هر نصاب، استراتژی مناسب برای نصب دوربین مداربسته با کمترین نقطه کور در محل است. برای مثال بهترین مکان نصب دوربین مداربسته در یک اتاق معمولا گوش های اتاق است .
 4. در هنگام نصب دوربین مداربسته به این نکته توجه داشته باشید که فاصله بین دستگاه ضبط تصاویر و دوربین ها زیاد نشود.
 5. کابل کشی دوربین مداربسته نیز یکی از چالش های نصب دوربین مداربسته اس که بایستی به نحوی انجام شود که به راحتی در معرض دستکاری و دید افراد نباشند.یک نصاب حرفه ای دوربین مداربسته ، سیم و کابل ها را با تجهیزاتی مانند داکت یا ترانک پنهان کرده تا علاوه بر تمیزی و نظم کار، سیم و کابل ها را محافظت نماید.
 

مراحل نصب دوربین مداربسته

نصاب دوربین مداربسته اصفهان

مرحله نصب دوربین مداربسته بسیار مهم تر و حساس تر از مرحله خرید دوربین مداربسته است چرا که درصورت انتخاب نامناسب نصاب، احتمال بروز مشکل حتی با گذشت زمان کم وجود دارد. بنابراین در انتخاب نصاب دوربین مداربسته اصفهان دقت و حساسیت زیادی به خرج دهید چرا که با وجود آمار بالای نصاب دوربین مداربسته، تمامی این نصاب ها مهارت بالا نداشته و به عبارتی مهارت هر نصاب با نصاب دیگر متفاوت بوده و این حق شماست که نصابی را انتخاب کنید که نسبت به سایر نصابان مهارت، تجربه و دانش فنی بیشتری داشته باشد.

برای پیدا کردن نصاب دوربین مداربسته لازم است کمی تحقیق، پرس و جو و جستجو در حتی دنیای اینترنت و دنیای حقیقی انجام دهید. منظور از این حرفمان چیست ؟ببینید برای اینکه به میزان مهارت نصاب خود پی ببرید می توانید از آن شخص یا شرکت اعتبار، رزومه و نمونه کارهای موفق را خواستار شوید با دقت کامل نمونه کارها را از تمام جنبه ها مانند تمیزی کار ، دقت و… بررسی کنید.

اگر در شهرهای کوچک و یا منطقه ای زندگی می کنید که امکان تحقیق محلی از آن شرکت یا شخص وجود دارد می توانید از این روش نیز برای بررسی اعتبار و مهارت نصاب مورد نظر خود استفاده کنید. همچنین اگر دوست، آشنا، همکار یا فامیل شما اقدام به نصب دوربین مداربسته کرده و از عملکرد و کیفیت کار انجام شده توسط نصاب رضایت کامل دارد راه برای شما آسان تر است و شما می توانید با اعتماد به حرف ایشان همان نصاب را برای انجام کار خود انتخاب نمایید.

اهمیت انتخاب نصاب دوربین مداربسته با میزان عملکرد سیستم مداربسته و رضایت شما رابطه مستقیم دارد بنابراین هرچقدر نصاب شما مهارت، تخصص و تجربه بیشتری داشته باشد به مراتب عملکرد کلی سیستم شما در حالت حداکثری خود بوده و شما نهایت بهره وری از سیستم را خواهید داشت.

راهنمای انتخاب نصاب دوربین مداربسته خوب

برای انتخاب نصاب دوربین مداربسته اصفهان اگر مراحل گفته شده در زیر را به ترتیب درنظر گرفته و انجام دهید قطع به یقین یک انتخاب مناسب خواهید داشت.

 • در مرحله اول شما بایستی نیاز سنجی کرده و بودجه ای که قصد دارید برای خرید و نصب دوربین مداربسته قرار دهید را مشخص نمایید. برای مثال شما نیاز به نصب دوربین مداربسته برای منزل خود را احساس کرده اید و تا 7 میلیون تومان می توانید برای این کار اختصاص دهید از طرف دیگر چهار نقطه مهم در منزل مد نظر شماست که بایستی پوشش دهی شود پس احتمال می دهید بین 3 تا 4 دوربین نیاز دارید و بودجه حداکثری 7 میلیون تومانی! نصاب ماهر با توجه به بودجه، محل و نیاز شما دوربین مداربسته آنالوگ را به شما پیشنهاد می دهد که اتفاقا گزینه مناسبی است.

معمولا افراد از همان شرکت یا فروشگاهی که خرید دوربین مداربسته را انجام می دهند نصاب را نیز انتخاب می کنند بنابراین رزومه و اعتبار فروئشگاهی که از آن خرید میکنید نیز بسیار حائز اهمیت است.

 • پس از نیازسنجی و پیدا کردن تعدادی نصاب، فروشگاه یا شرکت فعال در این حوزه لازم است برای انجام کار و اطمینان بیشتر از نصاب جواز کار بخواهید. اغلب افراد برای نصب دوربین مداربسته افراد فعال در حوزه برق ساختمان را نیز در لیست خود قرار می دهند که ما توصیه می کنیم افرادی که جواز کار و گواهی معتبر در حوزه نصب دوربین مداربسته دارند را انتخاب کنید.
 • در هر محل یا منطقه ای که زندگی می کنید طبیعتا تعدادی فروشگاه یا شرک در زمینه سیستم های مداربسته فعالیت دارند. گزارشات نشان می دهد با وجود وب سایت های اینترنتی و نصابان معرفی شده در وب سایت هایی مانند سنجاق و… افراد تمایل دارند قبل از شروع نصب با نصاب خود ارتباط موثر داشته باشند و حتی اگر کالاهای خود مانند دوربین و سایر ملزومات جانبی را بصورت اینترنتی خریداری کرده اند ترجیح می دهند نصاب خود را از یک دفتر یا فروشگاه فیزیکی برگزینند.
 • قبل از انتخاب قطعی نصاب دوربین مداربسته می توانید نظرات مشتریان قبلی را جویا شوید چنانچه مشتری قبلی که ممکن است دوست، آشنا یا فامیل شما باشد از کار رضایت کامل داشت می توانید با خیال راحت همان نصاب را انتخاب کنید.
 • در هنگام انتخاب مغازه یا فروشگاه برای خرید دوربین مداربسته و حتی انتخاب نصاب دوربین مداربسته قبل از نهایی شدن کار بهتر است از یک پیش فاکتور درخواست کنید. معمولا شرکت ها و نصابان حرفه ای قبل از انجام کار برای برآورد هزینه ها یک پیش فاکتور صادر می کنند. هزینه کلی نصب و راه اندازی سیستم مداربسته ترکیبی از کالا و خدمات است بنابراین تک تک این موارد را بررسی کنید. برخی افراد بر این باورند که هزینه بالا به معنی کیفیت بالاست چه بسا برخی از نصابان یا شرکت های نوپا و با مهارت کمتر ممکن است هزینه های بیشتری درنظر بگیرند بنابراین توصیه می کنیم کلیه عوامل تعیین کننده که در پیش فاکتور بصورت ریز جزییات اورده شده را بررسیی کنید و سپس تصمیم نهایی بگیرید.
 • یک نصاب حرفه ای و وقت شناس زمان و روز انجام پروژه را چند روز زودتر اعلام می کند تا اگر کارفرما در آن زمان در محل پروژه حضور ندارد زمان را برای چند روز بعد هماهنگ کنند ضمن اینکه در روز نصب تمام تجهیزات جانبی مورد نیساز اعم از نردبان، ابزار کار مانند دریل و… را به همراه خواهد داشت.

شرکت معتبر نصب دوربین مداربسته

شرکت تیزبین فعالیت خود را از سال 1389 در زمینه واردات ، فروش و نصب دوربین های مداربسته و دزدگیر اماکن با هدف کمک به صنعت سیستم های حفاظتی و نظارتی آغاز نمود. شرکت تیزبین با گرفتن نمایندگی های معتبر سیستم های حفاظتی و دوربین مداربسته تبدیل به بزرگترین شبکه فروش شده است. از این رو در تصمیم گرفت با راه اندازی وب سایت اینترنتی تیزبین ، فروش محصولات و خدمات خود را بصورت سراسری آغاز نماید.در حال حاضر وب سایت اینرنتی تیزبین نیز پس از گذشت چند سال توانسته اعتبار زیادی در بین مشتریان و مخاطبان خود در سراسر ایران کسب نماید.

تکنسین نصب دوربین مداربسته در اصفهان ، مبارکه

مفتخریم با همکاری متخصص و متعهد در حوزه نصب دوربین مداربسته اصفهان و نصب دزدگیر اماکن توانسته بالاترین سطح رضایتمندی مشتریان را بدست بیاوریم. ضمن اینکه با افتخار در رزومه کاری خود همکاری با ارگان ها و سازمان های دولتی نظیر اداره آب و فاضلاب کل استان اصفهان ، مدارس ، سازمان های بیمارستانی و تعاونی ها ، شهرداری و… را به ثبت برسانیم.

 

 

قیمت نصب دوربین مداربسته در سال 1401 | تعرفه نصب دوربین مداربسته 1401 توسط تیزبین

ردیف عنوان خدمت واحد قیمت | تومان
1 نصب فیزیکی دوربین ثابت و تنظیم زوایا (تا ارتفاع 3 متر) دستگاه 150.000تومان
2 نصب فیزیکی و تنظیم زوایا دوربین ثابت از هر نوع داخل ساختمانی  (بالاتر از 3 متر – بابت هر متر اضافه) *** متر 76,800 تومان
3 نصب و راه اندازی دستگاه ضبط تصاویر DVR/NVR دستگاه 120.000تومان
4 نصب فیزیکی دوربین تحت شبکه و تنظیم زوایا (تا ارتفاع 3 متر) دستگاه 200.000 تومان

مشاوره رایگان نصب دوربین مداربسته 09136542367