دوربین مداربسته

نصب دوربین مداربسته در ادارات

نصب دوربین مداربسته در ادارات و سازمان ها

نصب دوربین مداربسته در مکان های مختلف با اهداف متفاوتی ( آموزشی ، نظارتی ، حفاظتی و…) انجام می شود. اما در کل یک سیستم دوربین مداربسته به جهت نظارت بر محل نصب می شود که لازم است با توجه به حساسیت و امنیت ، نوع محیط نکاتی را در نظر بگیریم. در ادامه به بررسی اهمیت نصب دوربین مداربسته در ادارات و ارگان ها می پردازیم.

نصب دوربین مداربسته در محیط کاری و اداره

بسیاری از افراد تصور می کنند چون محیط های اداری در معرض سرقت و خطرات امنیتی نیستند یا به نسبت مکان های تجاری کمتر مورد سرقت قرار می گیرند پس نیازی به نصب دوربین مداربسته نیست اما این باور اشتباه است و ممکن است مدارک حقوقی و مهم یا وسایل کارمندان در نبود آنها مورد سرقت یا دستکاری قرار گیرد که با نصب دوربین مداربسته در محیط اداره و اتاق کارمندان می توان از بروز چنین وقایعی پیشگیری کرد بنابراین با نصب دوربین مداربسته می توانید علاوه بر نظارت و ایجاد امنیت در محل ، امنیت و سلامتی پرسنل خود را تامین و ارتقا دهید.

مزایای نصب دوربین مداربسته در ادارات

  • نظارت بر رفتار کارکنان و ارتقا بهره وری

اگرچه نصب دوربین مداربسته در ادارات با هدف تامین و ارتقا امنیت کارکنان انجام می گیرد اما بسیاری از مدیران به جهت نظارت بر رفتار و عملکرد کارمندان اقدام به نصب دوربین مداربسته در اتاق آنها می کنند بنابراین وقتی شخص یا کارمند احساس کند که رفتار و عملکرد آن ثبت و ضبط می شود پس عملکرد بهتری خواهد داشت در نتیجه بهره وری ارتقا می یابد. وجود دوربین مداربسته در اتاق کارمندان به ایجاد نظم و انضباط در بین همکاران کمک شایانی می کند.

نصب دوربین مداربسته در ادارات
اهمیت نصب دوربین مداربسته در اداره | دوربین مداربسته اصفهان | نصب دوربین مداربسته اصفهان
  • حفظ اسناد و مدارک مالی و حقوقی

در ادارات و سازمان ها اسناد و مدارک مهمی جابجا می شود که مدیران و مسولان ارشد اداره می توانند به جهت جلوگیری از جابجایی های اسناد با سوء نیت یا پیگیری روند در صورت مفقود شدن اسناد مهم با نصب دوربین مداربسته اداری در اتاق کارمندان جلوگیری کنند. به علاوه اینکه با نصب دوربین مداربسته اداری در محیط اداره وقوع اتفاقات احتمالی نظیر به خطر افتادن امنیت کارکنان ، سرقت اسناد مالی و حقوقی ادارهو سرقت وسایل کارکنان توسط افراد متجاوز کاهش می یابد.

  • نظارت و کنترل محل از راه دور

بسیاری از مدیران و مسولان سازمان ها به دلیل سفرها و مشغله های کاری امکان حضور تمام وقت در اداره را نداشته پس به منظور نظارت بر رفتار و با خبر شدن از احوالات سازمان در زمان غیبت ، نصب دوربین مداربسته در اداره و شرکت یک انتخاب مناسب به جهت رفع نیاز مدیران است. افراد می تواند با نصب دوربین مداربسته و انتقال تصویر دوربین بر روی گوشی خود و با اتصال به اینترنت هر زمان محیط را نطارت کنند و حتی در برخی موارد گفتگوی دو طرفه با افراد حاضر داشته باشند.

  • محافظت از کارکنان در برابر خشونت یا سرقت

ورود غیرمجاز افراد در محیط های اداری کمتر از سایر مکان هاست با این حال نصب دوربین مداربسته اداری جهت پیشگیری از وقوع خشونت بر علیه کارمندان یا اقدامات مجرمانه در اداره و یا جلوگیری از دسترسی های غیرمجاز به وسایل کارمندان و تامین امنیت گزینه مناسبی می باشد.

کاهش میزان سرقت ، نظارت بر رفتار و بهداشت در محیط کار ، رعایت الزامات و نکات قانونی ، ایجاد حس امنیت و اعتماد در ارباب رجوع ، پیشگیری از خرابکاری و سوء قصدهای احتمالی از دیگر دلایل مزایا و لزوم نصب دوربین مداربسته در ادارات می باشد.

نکات مهم خرید دوربین مداربسته اداری

در هنگام خرید دوربین مداربسته بایستی ابتدا اعتبار و رزومه فعالیت آن فروشگاه یا شرکت را مورد بررسی قرار داده و حتما با یک کارشناس و متخصص در این حوزه مشورت کنید. خرید نوع دوربین مداربسته به عواملی مانند هدف مشتری از نصب دوربین مداربسته ، بودجه مشتری ، نوع محیط ، میزان حساسیت و امنیت محیط ، کیفیت و قابلیت های مورد نیاز بستگی دارد. لذا چنانچه موضوع امنیت در محیط و اداره چندان حساس نیست و شما نیاز به یک سیستم مداربسته با کیفیت معمولی و قابلیت های معمول دارید خرید و نصب دوربین مداربسته آنالوگ پشنهاد می شود اما اگر کیفیت دوربین مداربسته ، قابلیت ها تکنولوژی های روز دنیا و موضوع امنیت حساسیت بالایی دارد بهتر است از دوربین های مداربسته تحت شبکه استفاده نمایید.

اگرچه قیمت دوربین مداربسته تحت شبکه IP گران تر از قیمت دوربین مداربسته آنالوگ است اما بهتر است اگر دستتان برای خرید و نصب دوربین مداربسته باز است هزینه بیشتری کرده و برای اداره دوربین مداربسته با برند معتبر و پرفروش مانند دوربین مداربسته داهوا ، دوربین مداربسته هایک ویژن یا هایلوک با قابلیت و کیفیت بیشتر را خریداری نمایید.

نکات مهم در نصب دوربین مداربسته در ادارات

نصب دوربین مداربسته از مهم ترین مراحل راه اندازی یک سیستم مداربسته است که باید توسط یک کارشناس و متخصص در این حوزه انجام گیرد. روند کاری نصب دوربین مداربسته با توجه به وسیع بودن محل می تواند بین دو الی 4 روز زمان ببرد. در وهله اول نصاب دوربین مداربسته باید بصورت حضوری از محل بازدید کند تا تعداد دوربین مداربسته به جهت پوشش دهی تمام نقاط اداره ، نوع دوربین مداربسته بسته به فضای اداره ( محیط داخلی ، محیط خارجی ) ، محل عبور سیم و کابل ها و جانمایی درست دوربین ها را مشخص نمایید.

دوربین های مداربسته می توانند در کنج و گوشه دیوار یا برروی سقف نصب و مستقر شوند لذا جانمایی درست دوربین مداربسته به شکلی که نقطه کوری باقی نماند و یک زاویه دید درست برای دوربین ایجاد نماید بسیار اهمیت دارد. نصاب دوربین مداربسته به جهت پیشگیری از خرابکاری ، دستکاری و یا سرقت دوربین مداربسته بایستی نکاتی همچون ارتفاع نصب را درنظر بگیرد.

خرید دوربین مداربسته

بازار دوربین مداربسته و محصولات نظارتی طیف وسیعی از دوربین های مداربسته از برندها و قابلیت های متنوع را شامل می شود همین امر می تواند چالش برانگیز باشد و مشتریان را در خرید دوربین مداربسته سردرگم کند. لذا برای برطرف کردن این مشکل و کمک به مشتریان مجموعه تیزبین در هنگام خرید دوربین مداربسته ، مشتریان می توانند برای دریافت مشاوره رایگان ، استعلام قیمت و نصب دوربین مداربسته با شماره های 09136542367 و 03152421311 تماس بگیرند.

نصب دوربین مداربسته اصفهان

نصب دوربین مداربسته در مکان های مختلف با اهداف متفاوت انجام می شود. امروزه خریو و نصب دوربین مداربسته رشد چشمگیری داشته و افراد به جهت برقراری یا ارتقا امنیت و نظارت برمحل نصب دوربین مداربسته را انتخاب می کنند. هر دو مرحله یعنی خرید دوربین مداربسته و پس از آن نصب دوربین مداربسته بسیار حائز اهمیت است لذا حتما و حتما توصیه می شود قبل از هر اقدامی ابتدا اعتبار، سابقه ، مهارت و رزومه کاری شرکت نصب دوربین مداربسته را مورد بررسی قرار دهید.

گروه حفاظتی تیزبین با بیش از یک دهه سابقه فعالیت در امر واردات ، فروش و نصب دوربین مداربسته دارای تیم اجرایی متشکل از افراد فنی ، متخصص ، متعهد با رزومه کاری قوی و با مدیریت مهندس ضیائی آماده ارائه خدمات نصب دوربین مداربسته و نصب دزدگیر اماکن در سطح استان اصفهان ، شهرستان مبارکه و حومه می باشند.

برای بازدید حضوری از محل و مشاوره رایگان با شماره 09136542367 تماس بگیرید.

امیدواریم مطلب فوق برای همراهان مجموعه تیزبین مفید بوده باشد. چنانچه درخواست نصب دوربین مداربسته در اصفهان ، شهرستان مبارکه و حومه را از سوی گروه حفاظتی تیزبین دارید می توانید با شماره 09136542367 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.