دوربین مداربسته

دوربین های مداربسته حرارتی برای کمک به جلوگیری از شیوع ویروس کرونا

دوربین مدابسته حرارتی یا thermal cctv-خرید دوربین مداربسته در مبارکه

سیستم های امنیتی و نظارتی دوربین های مدار بسته تا حد زیادی توانسته اند امنیت مالی و امنیت جانی را در محیط های کسب و کار، منازل و اماکن تجاری تامین کنند. به تازگی به دوربین های مداربسته امنیتی یک فناوری جدید اضافه شده است.

که بدیهی است توانسته است کمک بسیار زیادی به افراد و صاحبان کسب و کار کرده است. کارکرد این دوربین ها به گونه ای است که بجای نور مرئی گرما و درجه حرارت را می بینند و تشخیص می دهند.

شما می توانید دوربین هایی داشته باشید که قابلیت تشخیص چهره و حرکت دارند و در صورت تشخیص حرکتی مشکوک به تلفن همراه هشدار هایی ارسال کنند. یکی از دوربین های مدار بسته ای که کاربرد بسیار زیادی دارد دوربین های حرارتی هستند. با ما همراه باشید تا شما را با دوربین های مدار بسته حرارتی از برندهای معنبر هایک ویژن و داهوا بیشتر آشنا کنیم.

دوربین مداربسته حرارتی هایک ویژن

شرکت هایک ویژن به تازگی توانسته است دوربین های مداربسته حرارتی با استفاده از الگوریتم های ردیاب پیشرفته، برای کنترل و تشخیص درجه حرارت سطح پوست را طراحی کند. این ویژگی در اوضاع کنونی جهان و همه گیری ویروس کرونا به کمک مسولان ساختمان های مسکونی، اماکن عمومی، فرودگاه ها و ساختمان های اداری برای کنترل درجه حرارت افراد آمده است. دوربین های حرارتی هایک ویژن در صورتی که درجه حرارت اشیا بالاتر از حد معین یا پایین تر باشد آلارم دوربین به صدا در می آید و از خود واکنش نشان می دهد.

ویژگی دوربین های مداربسته حرارتی برند هایک ویژن

  • در صورت مشاهده درجه حرارت بالاتر یا پایین تر از مقدار معین به اپراتور و مسولان هشدار ارسال می کند.
  • اندازه گیری درجه حرارت بدن افراد از راه دور و بدون تماس نزدیک
  • شناسایی درجه حرارت سطح پوست در کمتر از 1 ثانیه
  • استفاده از الگوریتم های پیشرفته و دقیق برای کاهش خطا و هشدارهای کاذب
  • تشخیص درجه حرارت بدن چندین نفر به طور همزمان

دوربین حرارتی و کرونا

با اعلام دستوری از سوی بهداشت جهانی مبنی بر اینکه تمامی کشور ها باید برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و ریشه کن کردن این ویروس منحوس همه تلاش خود را کرده و اقدامات بهداشتی لازم را انجام دهند، کشور عزیزما ایران نیز اقداماتی را در این راستا انجام داده است. از جمله این اقدامات نصب دوربین های مداربسته حرارتی در ورودی شهرها مثل فرودگاه امام خمینی می باشد. با توجه به اینکه این دوربین ها از سرعت بالایی برخودار هستند و قادرند از راه دور درجه حرارت بدن افراد و مسافران را کنترل کنند، بسیار کارآمد عمل کرده و افراد مشکوک را شناسایی می کند.

خرید و تهیه دوربین مداربسته حرارتی در شهر مبارکه

شما می توانید به منظور خرید دوربین های مداربسته حرارتی، به صورت آنلاین با مراجعه به فروشگاه سفارش خود را ثبت کرده و یا برای تسریع در روند خرید به صورت حضوری به آدرس درج شده در صفحه تماس با ما مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *